5AP1120.1043-C04 B&R Touch Screen Panel
model
5AP1120.1043-C04
Paramtents
  • Touch screen panel type Resistance touch screen
  • Size 10.4 inch
  • Brand B&R
  • Warranty 1 Year VICPAS Warranty
  • Model B&R Automation Panel 1000 5AP1120.1043-C04
  • Shipping DHL/FedEx/UPS/TNT/EMS/Aramex /DPEX
Detailed
B&R Automation Panel 1000 5AP1120.1043-C04 Touch Screen Glass Repair Replacement
Order each part separately is available
Automation Panel 1000 5AP1120.1043-C04 Touch Screen Panel Glass
• Check the Automation Panel 1000 5AP1120.1043-C04 packaging for visible transport damage.
• Check the contents of the shipment for completeness and damage.
• Keep the Automation Panel 1000 5AP1120.1043-C04 original packaging for further transport.
• Remove the power cable from the device and from the power supply.
Specifications:
Part Number : 5AP1120.1043-C04
Product Line: Automation Panel 1000
Screen diagonal 10.4 in
Warranty: 365 Days Warranty
Input Power 24 VDC
Serial interface Type: RS232
Storage -20 to 50°C